Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
Od: 01.2015
Offline
#
84901
17.05.2019, 19:44
A po co naszemu klubowi te Maki ? Jak oni częściej by się leczyli niż grali ;q już dość nam takich szklanych piłkarzy
Qadou
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Qadou
Znajdź inne posty napisane przez Qadou