Cisza w tym temacie, jakby większość komentujący siedziało za kratkami
Wjechał dzisiaj wywiad z Piotrem Obidzińskim przeprowadzony przez Mateusza Migę:
https://sport.tvp.pl/42674952/wisla-...otr-obidzinski
Można w nim przeczytać, że krakowski biznes nadal nieprzychylnie patrzy na Wisłę. Nie ma na horyzoncie żadnego poważnego inwestora, a także to, że nadchodzący sezon to tak naprawdę będzie walka o wszystko.
Mówi się o odejściu nadchodzących piłkarzy:
- Pietrzak
- Peszko
- Wojtkowski
- Weintzell
Szczególnie martwi poniższy cytat...
Cytat:
|
Wisła znów znalazła się w sytuacji, w której musi liczyć na pomoc z zewnątrz. Pieniędzy trzeba tu i teraz, w tym tygodniu po zapłaceniu pensji w kasie klubu była kasa na najem stadionu na spotkanie z Miedzią Legnica i⌠niewiele więcej. Z tego co udało nam się ustalić, podjęta zostanie próba, by Ekstraklasa SA wcześniej przelała na konto klubu czerwcową transzę za prawa transmisyjne, ale ta w dużej części zajęta jest już przez liczne cesje. Według naszych informacji, klub otrzyma tylko część âruchomąâ, która uzależniona była od miejsca zajętego w tabeli ekstraklasy, bo tego nie dało się wcześniej zająć.
|
Wszystko wskazuję na to, że albo po raz kolejny kibice "utrzymają" ten klub, albo tym razem nie będzie happy endu.