Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20474
Stary 17.05.2019, 19:10
Cisza w tym temacie, jakby większość komentujący siedziało za kratkami

Wjechał dzisiaj wywiad z Piotrem Obidzińskim przeprowadzony przez Mateusza Migę:

https://sport.tvp.pl/42674952/wisla-...otr-obidzinski

Można w nim przeczytać, że krakowski biznes nadal nieprzychylnie patrzy na Wisłę. Nie ma na horyzoncie żadnego poważnego inwestora, a także to, że nadchodzący sezon to tak naprawdę będzie walka o wszystko.

Mówi się o odejściu nadchodzących piłkarzy:

- Pietrzak
- Peszko
- Wojtkowski
- Weintzell

Szczególnie martwi poniższy cytat...

Cytat:
Wisła znów znalazła się w sytuacji, w której musi liczyć na pomoc z zewnątrz. Pieniędzy trzeba tu i teraz, w tym tygodniu po zapłaceniu pensji w kasie klubu była kasa na najem stadionu na spotkanie z Miedzią Legnica i… niewiele więcej. Z tego co udało nam się ustalić, podjęta zostanie próba, by Ekstraklasa SA wcześniej przelała na konto klubu czerwcową transzę za prawa transmisyjne, ale ta w dużej części zajęta jest już przez liczne cesje. Według naszych informacji, klub otrzyma tylko część „ruchomąâ€, która uzależniona była od miejsca zajętego w tabeli ekstraklasy, bo tego nie dało się wcześniej zająć.
Wszystko wskazuję na to, że albo po raz kolejny kibice "utrzymają" ten klub, albo tym razem nie będzie happy endu.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując