|
My nie myślimy o pucharach (xD) tylko o uzbieraniu wystarczającej ilości solidnych zawodników, żeby nie musieć grać w ostatnich 5 kolejkach rundy jesiennej juniorami. W następnym sezonie to się może kiepsko dla nas skończyć. Czy to się uda to nie jestem optymistą bo tu potrzeba co najmniej 10 nowych zawodników, a my póki co mamy problemy z przedłużeniem jakiegokolwiek kontraktu.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|