Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84894
Stary 17.05.2019, 09:04
Wymiana obrony pod kątem europejskich pucharów to odlot na poziomie jednego ananasa, który podczas farsy z Vanna Ly ogłosił, że pierwszą ich decyzją powinna być rozbudowa stadionu żeby "raz na zawsze odciąć się od średniaków typu Górnik czy Jagiellonia".

Skąd wy się bierzecie?

PS. Kube też trzeba odpalić, jak mamy się rozwijać i walczyć za dwa lata o LM to musimy stawiać na młodszych.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 17.05.2019 o godz. 09:17.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując