Temat
:
Kibice współwłaścicielami Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline
#
1
16.05.2019, 22:32
No bo nikt nie dostanie akcji, w trakcie wysylki z innymi nagrodami. Dostanie certyfikat o ich posiadaniu. To, ze na zadanie bedzie mogl je dostac to odrebna sprawa. O to mnie sie rozchodzi, gdyz wiele osob uwaza, ze klub bedzie wysylal akcje
wiesniak842
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiesniak842
Znajdź inne posty napisane przez wiesniak842