Jay jay napisał(a):

|
wszyscy do wymiany w obronie. Takiej ilosci goli nie wiem kiedy ostatnio stracila Wisla w jednym sezonie. Obrona to fundament druzyny, ktora chce grac i osiagac wyniki w europejskich pucharach.
|
Dasz kasę na nowych zawodników? Wszystkich wymienić mówisz? Hoyo też? Wszakże jak wszystkich to wszystkich, a on też bramki już zawalił.