Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84890
Stary 16.05.2019, 22:20
I co w tym dziwnego ?
Dostanie Basha gdzieś nieporównywalnie lepsze warunki to odejdzie i tyle.

Co zrobisz jak nic nie zrobisz. Trzeba będzie zapchać dziurę jakimś szrotem i grać dalej...
Odpowiedz cytując