wiesniak842 napisał(a):

Zadnych akcji nikt nie dostanie tylko certyfikaty posiadania akcji
|
Z tego, co było wrzucone na
beesfund wynika, że będą odcinki zbiorowe akcji, czyli pełnoprawne dokumenty akcji.
A nawet jakby były jakieś bliżej nieokreślone certyfikaty, to po upływie miesiąca od rejestracji podwyższenia, na każde żądanie akcjonariusza, psim obowiązkiem spółki jest mu wydać akcje.