Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 16.05.2019, 19:02
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Zadnych akcji nikt nie dostanie tylko certyfikaty posiadania akcji
Z tego, co było wrzucone na beesfund wynika, że będą odcinki zbiorowe akcji, czyli pełnoprawne dokumenty akcji.

A nawet jakby były jakieś bliżej nieokreślone certyfikaty, to po upływie miesiąca od rejestracji podwyższenia, na każde żądanie akcjonariusza, psim obowiązkiem spółki jest mu wydać akcje.
Odpowiedz cytując