Adrio napisał(a):

Z rozważnym zarządzaniem wtedy, teraz bylibyśmy w innej sytuacji ale już było wiele sporów o "erę" Holendrów więc już tego nie ciągmy jeszcze raz.
A Rutkowski i fani kuchenek napewno by byli zadowoleni z jakiegokolwiek sukcesu
|
Wtedy nie było rozważnego zarządzania a hazard na dużą skalę. Sprzedano wszystko co miało jakąś wartość (Brożek) i nasprowadzano mnóstwo drogich a wiekowych piłkarzy których nie dało się sprzedać jakby coś nie wyszło. Nie zabezpieczono przy tym budżetu choćby na 2 sezony, tylko po 1 nieudanej próbie zdobycia LM skończyła się kasa.
Nie twórzmy mitów. Od tamtej pory staczamy się na samo dno.