Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2010
Offline
#
14094
16.05.2019, 15:09
Z rozważnym zarządzaniem wtedy, teraz bylibyśmy w innej sytuacji ale już było wiele sporów o "erę" Holendrów więc już tego nie ciągmy jeszcze raz.
A Rutkowski i fani kuchenek napewno by byli zadowoleni z jakiegokolwiek sukcesu
Adrio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adrio
Znajdź inne posty napisane przez Adrio