Temat
:
[XXXVII kolejka] Wisła Kraków - Miedź Legnica, Sobota 18 V, godzina 15:30
Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
3
16.05.2019, 13:12
Niezależnie od wyników, byłoby fajnie, gdyby na stadionie pojawiło się więcej osób niż na ostatnich dwóch meczach.... :( Czas jak zwykle pokaże... W kwestii samego meczu - stawiam na bramkowy remis bez wskazania...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
BlurgH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BlurgH
Znajdź inne posty napisane przez BlurgH