Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14087
Stary 16.05.2019, 07:40
Szneka napisał(a):Wyświetl post
i gdyby nie błąd bramkarza to Ci najemnicy weszliby do LM. kto wie w jakim miejscu byłby Nasz Klub gdyby wtedy się udało.
Śmiem twierdzić, że w podobnym jednak jak teraz. My tak sobie idealizujemy te puchary, wydawało się, że Legia odjedzie za kasę z LM, a tu kompletnie nic takiego. Wiadomo, przy odpowiednim zarządzaniu i wizji na pewno miałoby to dobre skutki. Tyle że dobrego zarządzania w Wiśle to najstarsi górale nie pamiętają.
Odpowiedz cytując