Szneka napisał(a):

|
i gdyby nie błąd bramkarza to Ci najemnicy weszliby do LM. kto wie w jakim miejscu byłby Nasz Klub gdyby wtedy się udało.
|
Śmiem twierdzić, że w podobnym jednak jak teraz. My tak sobie idealizujemy te puchary, wydawało się, że Legia odjedzie za kasę z LM, a tu kompletnie nic takiego. Wiadomo, przy odpowiednim zarządzaniu i wizji na pewno miałoby to dobre skutki. Tyle że dobrego zarządzania w Wiśle to najstarsi górale nie pamiętają.