|
Wasilewski jest potrzebny Wiśle.
Po pierwsze doświadczenie, które jest bardzo ważne na boisku.
po drugie nazwisko i charakter, to od niego uczą się młodzi piłkarze, a to jest bardzo ważne dla ich rozwoju
po trzecie wartość marketingowa. Jednak na mecz przyjdzie kilku kibiców więcej żeby zobaczyć Wasyla, Kubę czy Peszkę niż np. Plewkę.
Poza tym nie można grać tylko juniorami,bo to się źle skończy. A, czy przypadkiem za wyższe miejsce w lidze nie są płacone zdecydowanie wyższe pieniądze?
Jak dla mnie to są argumenty na "tak"
|