|
Powinni grać Ci na których możemy zarobić, to powinno być podstawowe kryterium doboru zawodników do pierwszej 11 w tym momencie. Oczywiście przy zachowaniu poziomu sportowego. Jak inaczej chcecie spłacić wielomilionowe długi które mamy ?
Na Wasylu nic nie zarobimy, prezentuje średni poziom sportowy, jedyna jego wartość dodana to marketing oraz wpływ na szatnię.
|