Griszka30KR napisał(a):

|
A mnie się podoba Śliwa ,ma chłopak potencjał i fajny drybling.
|
Szczerze to sam się dziwię jak dobrze wygląda, po tym jak w CLJ wyglądał baardzo przeciętnie. Nie miał liczb, mało kluczowych podań, czasem brał grę na siebie ale zdarzało mu się wiele strat. Zdecydowanie to nie on ciągnął naszą drużynę CLJ. Plewka to przy nim w CLJ wyglądał na ogranego ligowca.
A tu proszę, w ekstraklasie Śliwa gra bez kompleksów, a Patryk wygląda na mocno zdołowanego. Musi się odbić od tego poziomu i niech lato będzie dla niego decydujące w kwestii przyszłości. Albo wskoczy w sparingach na odpowiedni poziom, albo niech jesień się ogrywa.