|
A może tą inwestycją jest Wasyl ? Dzięki jego podejściu wielu młodych może zrobić progres. Co jest jakiś wywiad z naszym młodym zawodnikiem to mówią, jak imponuje im Wasyl. Ciężki temat, ale jeśli Stolarczyk go chce to wierzę, że Wasyl jest po prostu potrzebny.
|