|
Wg mnie jeśli mamy wydawać pieniądze zebrane przez Socios to właśnie poprzez inwestycje czyli jeśli kontrakt to dla młodego zdolnego, na którym klub może zarobić. Damy radę bez Wasyla jeśli nas na niego nie stać.
Na kontrakt dla Wasyla klub powinien poszukać sponsora jak w przypadku Peszko.
|