|
[QUOTE=tas de fleia;1539501W drużynie dużo "kombinującej", jaką zapewne będzie chciał stworzyć trener, Krzysiek powinien się nieźle odnaleźć.[/QUOTE]
Też tak myślę. Gra kombinacyjna wychodzi Mu całkiem nieźle.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|