Szneka napisał(a):

|
@Karherop młodzi oka. Kolar Drzazga Boguski niewidoczni kompletnie. Mieli pomóc młodym jako bardziej doświadczeni czy ograni a nie pomogli w niczym. Podsumowaniem występu Bogusia jest próba odegrania piłki do tyłu po której mało nie zdobył samobója stulecia
|
Rozumiem Twój tok myślenia, ale jednak Krzysiek Drzazga sam dopiero uczy się piłki na tym poziomie - fakt, że pograł w 1szej lidze więc jakieś tam doświadczenie ma, ale to jednak co innego.
Myślę, że po tych kilku "juniorskich" meczach można próbować pierwszych ocen/podsumowań. W mojej ocenie niestety delikatnie pisząc nie ma szału. O ile Hoyo, Szocik i Grabowski można powiedzieć, że wyglądali przyzwoicie, o tyle nasza ofensywna młodzież raczej nie będzie żadną wartością dodaną w perspektywie przyszłego sezonu. Moim zdaniem jedynym piłkarzem, którego zaliczyłbym do "względnie młodych", który miał przebłyski i z którym wiązałbym nadzieję na najbliższy czas to przywołany wyżej Drzazga. Krzysiek musi natomiast ustabilizować formę, bo znika na długie okresy czasu. Natomiast technicznie/szybkościowo wyglądą całkiem ok. W drużynie dużo "kombinującej", jaką zapewne będzie chciał stworzyć trener, Krzysiek powinien się nieźle odnaleźć.