Brozinho_23 napisał(a):

|
Media podają, że Socios ma głosować ws. przeznaczenia 300 tys. zł. na kontrakt dla Wasilewskiego. Jako, że już on gra u nas 1.5 roku to w końcu zapytam. Skąd w ogóle wziął się fenomen tego piłkarza, że tak wszyscy go tu chcą? A już w ogóle nie rozumiem jak czytam niektóre komentarze w których niektórzy z niego robią Wiślaka. Przecież to gość który karierę zaczynał w innym krakowskim klubie, tak więc myślę, że jego sympatię kibicowskie są gdzie indziej.
|
Brozinho_23 napisał(a):

|
Bardziej chodzi mi o różne komentarze, pewnie nawet niektóre posty na forum bym znalazł nt. zachwytu nad tym piłkarzem, a już artykuł z LoveKraków w którym jest napisane, że spełnił marzenie na temat gry w Wiśle... dla mnie bardzo naciągane. Wasilewski w porównaniu do Brożka, Głowackiego, Boguskiego, Sobolewskiego itp. to nawet podjazdu nie ma jeśli chodzi o zasługi dla klubu.
|
Oni też nie zaczynali u nas kariery, a jednak zostali (mniejszymi lub większymi) legendami. Jak widać nie jest to żaden wyznacznik.
W czasach gry zagranicą był nieraz widziany na meczach Wisły, więc jakąś sympatią musiał nas darzyć cały czas.