|
Bardziej chodzi mi o różne komentarze, pewnie nawet niektóre posty na forum bym znalazł nt. zachwytu nad tym piłkarzem, a już artykuł z LoveKraków w którym jest napisane, że spełnił marzenie na temat gry w Wiśle... dla mnie bardzo naciągane. Wasilewski w porównaniu do Brożka, Głowackiego, Boguskiego, Sobolewskiego itp. to nawet podjazdu nie ma jeśli chodzi o zasługi dla klubu.
|