Z radością zawiadamiam, że - trzymając jak zwykle rękę na pulsie - w dniu dzisiejszym odnotowałem wpis w KRS dotyczący (m.in.)
zarejestrowania przez sąd podniesienia kapitału zakładowego Wisły Kraków S.A. o kwotę 4.000.000,00 zł.
Oznacza to, że nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na listonosza z akcjami, ponieważ zarząd może je wreszcie ważnie wystawić.
P.S. Dziennikarzu, nie bądź świnia, podaj źródło informacji jak ją przepiszesz
