Brozinho_23 napisał(a):

|
Media podają, że Socios ma głosować ws. przeznaczenia 300 tys. zł. na kontrakt dla Wasilewskiego. Jako, że już on gra u nas 1.5 roku to w końcu zapytam. Skąd w ogóle wziął się fenomen tego piłkarza, że tak wszyscy go tu chcą? A już w ogóle nie rozumiem jak czytam niektóre komentarze w których niektórzy z niego robią Wiślaka. Przecież to gość który karierę zaczynał w innym krakowskim klubie, tak więc myślę, że jego sympatię kibicowskie są gdzie indziej.
|
Znikąd. Nie ma żadnego fenomenu, po prostu jak na nasze warunki to dobry piłkarz, chociaż już wiekowy. Aktualnie po tym jak Klemens złapał formę, być może usiądzie na ławce, ale wcześniej grał od dechy do dechy.