serek.c2 napisał(a):

No ale to już chyba nie do Maćka należy wybór, gdzie będzie grał
|
Pomijając wszystko inne jeden junior musi grać z uwagi na przepisy. Myślę że najbliżej ma Grabowski , ale pewnie będziemy grać w różnym ustawieniu ze względu na kartki/kontuzje.