|
Media podają, że Socios ma głosować ws. przeznaczenia 300 tys. zł. na kontrakt dla Wasilewskiego. Jako, że już on gra u nas 1.5 roku to w końcu zapytam. Skąd w ogóle wziął się fenomen tego piłkarza, że tak wszyscy go tu chcą? A już w ogóle nie rozumiem jak czytam niektóre komentarze w których niektórzy z niego robią Wiślaka. Przecież to gość który karierę zaczynał w innym krakowskim klubie, tak więc myślę, że jego sympatię kibicowskie są gdzie indziej.
|