Wyświetl pojedynczy post
Matiki
Junior Member
 
Od: 03.2019
Skąd: Chciałbym w Hiszpanii

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#722
Stary 14.05.2019, 19:51
Oczywiście, że czytamy! W moim mieszkaniu stoi kilka kupek książek, które powinnam czytać, ale ze względu na pracę, zwyczajnie nie mam na to czasu Zupełny bezsens, muszę przyznać
Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

(czy coś)
Odpowiedz cytując