Temat
:
Książki - ktoś je jeszcze czyta?!
Wyświetl pojedynczy post
Matiki
Junior Member
Od: 03.2019
Skąd: Chciałbym w Hiszpanii
Offline
#
722
14.05.2019, 19:51
Oczywiście, że czytamy! W moim mieszkaniu stoi kilka kupek książek, które powinnam czytać, ale ze względu na pracę, zwyczajnie nie mam na to czasu
Zupełny bezsens, muszę przyznać
Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.
(czy coś)
Matiki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Matiki
Odwiedź stronę domową użytkownika Matiki!
Znajdź inne posty napisane przez Matiki