serek.c2 napisał(a):

|
Ja za to kompletnie Sadloka nie widzę na środku... Wolałbym, by przeszedł na lewą stronę kosztem Pietrzaka, a środek wybierać spośród Wasilewskiego, Hoyo-Kowalskiego i Klemenza.
|
Też mam takie zdanie ale gdzieś.tu na forum już się przewijało, że Maciek woli grać na środku i na lewą chciałby wrócić tylko w ostateczności.