Karherop napisał(a):

@Aalcman
Wisła w całej rundzie finałowej stara się grać swoją piłkę, na przekór osłabieniom kadrowym. Widać schematy, brakuje natomiast odpowiedniej klasy wykonawców. Przykładowo fatalne podanie Lisa na róg rożny na początku meczu to tylko wynik tego, że miał ograniczać lagę do przodu.
|
No i to mi się podoba. Młodzi muszą te schematy przyswoić, tak żeby potrafili wejść na boisko i być wartością dodaną dla zespołu, poczuć się pewniej, a nie być balastem. W meczu ze scyzorami i w ostatnim, mają niepowtarzalną szansę na przećwiczenie tego na żywo, z przeciwnikiem, który chce odebrać piłkę.
Tak jak pisałem, wczoraj Terlecki wręcz płakał, bo Wisła po raz kolejny wyprowadza piłkę krótko, czym naraża się na stratę. Swoją drogą, to jeden z najbardziej wk*&^%ających "ekspertów", odpływa w takie słowotoki, że głowa mała, a w dodatku nie wie, kiedy skończyć. Chyba wydaje mu się, że ekspert musi gadać cały czas?