|
To co najbardziej podobało mi się w tym meczu, to ciągłe próby wyprowadzania akcji od tyłu. Graliśmy o nic i chyba Stolarczyk nakazał takie granie żeby młodzi zaczęli nabierać nawyku do gry kombinacyjnej od tyłów. Terlecki w Eurosporcie prawie płakał, bo Wisła nie próbuje długiej piłki.
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
|