Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
viktor56
Senior Member
Od: 12.2017
Offline
#
84876
14.05.2019, 09:41
Wygląda na to, że Morys będzie niezły
Wczoraj kilka odważnych zagrań do przodu, całkiem nieźle to wyglądało.
viktor56
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do viktor56
Znajdź inne posty napisane przez viktor56