wiesniak842 napisał(a):

|
No, nie ma co sie zbytnio rozwodzic nad tym meczem. Zagralismy skladem jakim zagralismy, to i mecz wygladal jak wygladal.
|
paradoksalnie początek drugiej połowy pokazał że możemy przejąc inicjatywę w tym meczu. Siedliśmy na AGKś i zaczęły się faule z ich strony i niedokładność. Byli wczoraj do ogrania.