wolfy napisał(a):

|
Ja już wcześniej zauważyłem że Klemenz gra lepiej kiedy sam dowodzi obroną. Wtedy gra o wiele pewniej i bardziej zdecydowanie. Też myślę że to nie przypadek. Przy okazji nie byłbym taki pewny że Zabrze i Kielce to gorsze drużyny niż Arka.
|
Mecz z Zabrzem faktycznie mi umknął. Miałem na myśli Sosnowiec, Śląsk i Kielce -każda z tych drużyn wydała mi się słabsza od dzisiejszej Arki.