|
Słaby mecz w naszym wykonaniu, śmieszny karny niewiele tutaj zmienia.
Mam nadzieję na godne zakończenie sezonu w sobotę, zarówno na boisku jak i na trybunach.
Morysa nie ma co oceniać, zagrał nie na swojej pozycji, w słabej drużynie.
Ciekawy jestem czy Basha faktycznie problemy rodzinne czy chore ucho?
Na koniec jedno spostrzeżenie - wiem, że duet Klemenz-Hoyo grał ze słabymi drużynami, słabszymi niż dzisiejsza Arka - ale dzisiaj Klemenz przy Wasylu słabiej a i sam Wasyl na pochwały też nie zasłużył. Wróciły stare demony w obronie.
Przypadek?
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|