Karny ręce opadają... ja już nie mam pojęcia kiedy jest ten karny, a kiedy nie, bo jeśli brać pod uwagę dzisiejszy karny to chyba każdy kontakt z ręką to karny.
Najlpesze jest to że jędrzejczyk wybronił rękoma piłkę z lechią a tutaj został nastrzelony petardą z 2 metrów - w 1przypadku brak karnego w drugim jest
