Karherop napisał(a):

@adamkrk
Rozwiń myśl bo to już jest mocnym kandydatem do tegorocznej nagrody Darwina
|
Jeszcze żyję, więc nagroda Darwina mi nie grozi

Pisałem o całej lidze. Parę tygodni na regenerację po 37 meczach to dla większości zawodników naszej ligi za krótki okres czasu, żeby po 37 meczach wrócić do formy o granie w pucharach

Może też sprawa za wąskiej kadry. No ale to nie nasz problem
