DeadOrAlive napisał(a):

|
Kuba zostaję na dłużej! via TT @M_Miga.
|
Heh nie wiem co z tym forum, podana jest KLUCZOWA wiadomość odnośnie naszego bytu, a tu ludzie szukają wywiadu z jakimś nastolatkiem WTF?
Nie zawiodłem się po raz kolejny na Kubie! Bohater, HEROS, TYTAN, GENERAŁ ! LEGENDA !