Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 13.05.2019, 11:49
Bardzo cieszy zwycięstwo nad kompleksiarzami kieleckimi ... To jedyny plus.. Gra na kompleksie jak za ojżyńskiego i tego kmiota z nowego sącza łysego z epizodem chyba w ległej...

Pierwsza połowa nie do przełknięcia, druga pierwsze 20 minut bdb i efektem brama.

Szkoda Slafka... ale i tak nie będę płakał za nim, jak będzie grzać ławę w Gdańsku.


PS: Nikt nie wspomniał o dziurze w stopie Slafka, o co b?
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 13.05.2019 o godz. 11:52.

Odpowiedz cytując