Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
nie pamietam sytuacji żeby grać piatek i poniedzialek , czyli de facto jakby 2 mecze w jednej kolejce , a brylantem sie nie przejmujcie, probuje mi sie odgryzać , ale wychodzi jak wychodzi...
|
Może nie konkretnie te dwa dni tygodnia, ale wiele razy była przerwa 3 nocy pomiędzy spotkaniami. Co w tym dziwnego?
Choćby 31 i 32 kolejka
Mecz z Płockiem 22 kwietnia (poniedziałek)
Mec z Sosnowcem 25 kwietnia (czwartek)