Karherop napisał(a):

|
Klub na pewno śledzi ranking PJS. W tym roku i tak nie mamy szans na podium, ale w przyszłym warto walczyć o wygraną, bo to nawet ok milion złotych więcej w kasie. Też dziwi mnie czemu Hoyo jest inaczej liczony....
|
Z tego co się orientuję to od tego sezonu za PJS w Ekstraklasie nie ma żadnej kasy.