|
Nie popadajmy że skrajności w skrajność. Polskie klubu mają kasę, zawodników, tylko źle nimi zarządzają. W większości polskich klubów w tym sezonie wystąpiło grubo ponad 30 zawodników.
Lezy wiele kwestii, ale aspekt finansowy nie jest tutaj kluczowy - patrz budżety klubów które nas oklepuja rok w rok w pucharach .
|