Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 12.05.2019, 11:59
Palcić kontuzjowany?

@brylant - pomijając już naszą abnormalną sytuację porównujesz sobie zagraniczne kluby mające dwie mniej więcej równe jedenastki z polskimi mającymi maks 5 zmienników na poziomie. U nas granie co trzy dni to świetny sposób na gówniane mecze z przypadkowymi piłkarzami i żadna napinka tu nie pomoże. Nie ta klasa piłkarska i nie ta kasa.
Będziemy mieli kasę jak w lidze niemieckiej albo świetne szkolenie tak żeby strata 2-3 kluczowych zawodników nie powodowała że poziom drużyny leci na ryj to możemy regularnie grać co trzy dni.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.05.2019 o godz. 12:44.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując