|
@fansorina
Zgadza się, Wasyl już lata nie grał na PO, choć Stolar na pomeczowej konfie powiedział że jest w stanie zagrać na każdej pozycji.. Jednocześnie jednak zasugerował że wystąpi zawodnik który grał mniej.
Jeśli Hoyo odpocznie to może zobaczymy skład:
Lis- Morys, Wasyl, Klemenz, Grabowski- Boguski, Basha, Savicevic, Sliwa- Drzazga, Kolar
Ew. Od pierwszej minuty Brożek, choć ostatnio wyglądał bardzo słabo.
|