Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 12.05.2019, 11:13
@fansorina
Zgadza się, Wasyl już lata nie grał na PO, choć Stolar na pomeczowej konfie powiedział że jest w stanie zagrać na każdej pozycji.. Jednocześnie jednak zasugerował że wystąpi zawodnik który grał mniej.
Jeśli Hoyo odpocznie to może zobaczymy skład:
Lis- Morys, Wasyl, Klemenz, Grabowski- Boguski, Basha, Savicevic, Sliwa- Drzazga, Kolar
Ew. Od pierwszej minuty Brożek, choć ostatnio wyglądał bardzo słabo.
Odpowiedz cytując