Wyświetl pojedynczy post
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 12.05.2019, 07:48
Ta sytuacja pokazuje tylko że organizacja ekstraklasy to zwykła prowizorka. Chyba nie od wczoraj wiadomo o u-20? Można było świni tak mecze ustawić żeby końcówkę mieli wyjazdową?
Fajnie byłoby ich jutro ojebać zobaczymy jak Stolar ustawi drużynę, pewnie coś w stylu Zabrza.
Odpowiedz cytując