Ta sytuacja pokazuje tylko że organizacja ekstraklasy to zwykła prowizorka. Chyba nie od wczoraj wiadomo o u-20? Można było świni tak mecze ustawić żeby końcówkę mieli wyjazdową?
Fajnie byłoby ich jutro ojebać

zobaczymy jak Stolar ustawi drużynę, pewnie coś w stylu Zabrza.