Karherop napisał(a):

|
Bez Pietrzaka i Peszki, czyli skład: Lis- Wasyl, Klemenz, Hoyo, Grabowski- Kolar, Basha, Savicevic, Sliwa- Brożek, Drzazga?
|
Nie no gdzie Wasyl na prawą obronę? Chłop chwilę po kontuzji, nie grający już kupę lat na prawej obronie i blisko 40-letni wolny facet. Pewnie zagra tam Boguś albo szanse debiutu dostanie Morys (choć on skrzydłowy). No i jeszcze co do twojego składu to wątpie by zagrał Hoyo chyba za dużo by było jak na tak młodego (granie piątek-poniedziałek) i tu wskoczyłby Wasyl.
Co do samego meczu niespodziewam się niczego dobrego. W naszej sytuacji granie meczu w ten sam weekend ligowy to lekko mówiąc chujowa sytuacja.
brylant17 napisał(a):

|
ojejku.W UK grają co 3 dni i żyją jakoś nie płaczą.Wygrać 1-2 i sayonara.Peszko nie zagra do końca sezonu złamany palec
|
Jeśli nie widzisz różnicy pomiezy graniem co trzy dni mając 25-28 zawodników na najwyższym poziomie, a graniem łatając wielkie dziury 15-latkiem, 17-latkami i 18-latkami to mnie zadziwiasz. Nikt nie płacze o grę co trzy dni, ale chyba każdy widzi, że w naszej OBECNEJ sytuacji to nie jest dobra rzecz dla Stolarczyka. Mnie wkurza to, że turniej u-20 powoduje, że Arka gra wcześniej mecz niż ich rywale o utrzymanie gdzie mecze będą równolegle to sorry, ale to pokazuje, że spółka Ekstraklasa i PZPN to gówno.