Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1463
Stary 11.05.2019, 22:10
Adasss napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj zabawa z cyklu "gdyby Babcia miała wąsy ...". Zabawiłem się w symulację naszej sytuacji, gdybyśmy przegrywali wszystko jak leci i wyszło mi, że przed meczem Miedzi z Górnikiem jeszcze nie mielibyśmy zapewnionego matematycznie utrzymania. Potrzebowalibyśmy do niego braku wygranej Miedzi, co jak wiemy, zdarzyło się dzisiaj.

Myślę, że na tym można zakończyć temat p.t. "skoro Podbeskidzie spadło, to i my mogliśmy".
Podbeskidzie nawet wtedy nie przerznelo wszystkich spotkań w grupie spadkowej. Tym bardziej te dywagacje były z dupy.
Odpowiedz cytując