Adasss napisał(a):

Dzisiaj zabawa z cyklu "gdyby Babcia miała wąsy ...". Zabawiłem się w symulację naszej sytuacji, gdybyśmy przegrywali wszystko jak leci i wyszło mi, że przed meczem Miedzi z Górnikiem jeszcze nie mielibyśmy zapewnionego matematycznie utrzymania. Potrzebowalibyśmy do niego braku wygranej Miedzi, co jak wiemy, zdarzyło się dzisiaj.
Myślę, że na tym można zakończyć temat p.t. "skoro Podbeskidzie spadło, to i my mogliśmy".
|
Podbeskidzie nawet wtedy nie przerznelo wszystkich spotkań w grupie spadkowej. Tym bardziej te dywagacje były z dupy.