mr_kwolf napisał(a):

|
Z drugiej strony wygrywając dzisiaj praktycznie zapewniamy sobie 9 miejsce. Tracąc dzisiaj punkty, nie mówiąc już o porażce robimy sobie mocno pod górkę i ryzykujemy spadek nawet na 11 miejsce.
|
I się udało wygrać i bez Wasyla w składzie

na pewno się szykuje na Lechię, pytanie tylko czy bedzie chciał zagrać na prawej obronie? Przypomną mu się młode lata.
To że nie graliśmy piłka wynikało tylko z tego, że Korona zaczęła kopać i kosić naszych piłkarzy. Tak nie można grać i Stefański się skompromitował nie dając żadnej czerwonej kartki w pierwszej połowie. A miał ku temu co najmniej 3 sytuację : faul na Peszcze, wjazd w Vukana, wjazd w Kolara.
Cieszy dobry występ Lisa. Cieszy akcja meczu Śliwy oraz poprawny występ Hoyo i Grabowskiego. To że dowieźliśmy zwycięstwo takim składem tylko pokazuje, jaka robotę zrobil Stolarczyk z tymi graczami.