Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 11.05.2019, 22:07
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Z drugiej strony wygrywając dzisiaj praktycznie zapewniamy sobie 9 miejsce. Tracąc dzisiaj punkty, nie mówiąc już o porażce robimy sobie mocno pod górkę i ryzykujemy spadek nawet na 11 miejsce.
I się udało wygrać i bez Wasyla w składzie na pewno się szykuje na Lechię, pytanie tylko czy bedzie chciał zagrać na prawej obronie? Przypomną mu się młode lata.

To że nie graliśmy piłka wynikało tylko z tego, że Korona zaczęła kopać i kosić naszych piłkarzy. Tak nie można grać i Stefański się skompromitował nie dając żadnej czerwonej kartki w pierwszej połowie. A miał ku temu co najmniej 3 sytuację : faul na Peszcze, wjazd w Vukana, wjazd w Kolara.

Cieszy dobry występ Lisa. Cieszy akcja meczu Śliwy oraz poprawny występ Hoyo i Grabowskiego. To że dowieźliśmy zwycięstwo takim składem tylko pokazuje, jaka robotę zrobil Stolarczyk z tymi graczami.
Odpowiedz cytując