fansorina napisał(a):

Coś mi nie pasuje jak porównam punktacje wraz z tabelą:
Hoyo nie jest wychowankiem Wisły a Jóżwiak jest Lecha?
Podobnie sprawa się ma z Plewką, który trochę minut rozegrał i by nas wywindował w górę.
https://www.laczynaspilka.pl/pro-jun...ason=2018/2019
https://www.laczynaspilka.pl/pro-jun...ason=2018/2019
https://www.laczynaspilka.pl/pro-jun...ason=2018/2019