|
Puki co to Hoyo-Kowalski prezentuje wyższy poziom od Grabowskiego... nie widzę powodu dlaczego obaj nie mogli by grać dalej w pierwszej 11... o ile będą grać na odpowiednim poziomie... Myślę, że trenerzy wiedzą jak pokierować ich karierami! Przypomnę, że Wasilewski w czerwcu będzie miał 39 urodziny... Dlatego myślę, że będzie rotacja w składzie i każdy dostanie swoją szanse w trakcie sezonu. Pamiętajmy też o wahaniach formy u młodych zawodników...
Tak czy siak, jakby nie spojrzeć TRENER Stolarczyk wpływa pozytywnie na zawodników! Nie wierzyłem w Peszko, czy Klemenza a tu proszę grają bardzo dobrze... Odbudowanie obu zawodników to mistrzostwo świata... Nie zdziwię się jeśli Peszko wróci do Lechii to znowu będzie grał bryndze...
|