Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 11.05.2019, 18:48
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post




to jest jakis skandal że gramy tak często , nie wiem są jakieś mistrzostwa świata czy Euro 2019 , o których nie wiem i liga musi sie tak wcześnie skończyć ?

jeszcze tego nie widziałem żeby jedna kolejka sie kończyła w niedziele , a nastepna zaczynala w poniedziałek

tabeli gotowej nie ma , statystyk nie ma , jeszcze jestem na wyjezdzie i mam utrudniony dostep do kompa

słabe to jest , pogoda jest taka ze spokojnie by mogli sobie cały maj pokopać...


no w każdym razie , Korona pokonana , pojutrze miło by było powtórzyć ten wynik w Gdyni

ojejku.W UK grają co 3 dni i żyją jakoś nie płaczą.Wygrać 1-2 i sayonara.Peszko nie zagra do końca sezonu złamany palec
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując