Temat
:
[XXXVI kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków, Poniedziałek 13 V, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline
#
4
11.05.2019, 18:48
Arkadiusz.Czerepach
napisał(a):
to jest jakis skandal że gramy tak często , nie wiem są jakieś mistrzostwa świata czy Euro 2019 , o których nie wiem i liga musi sie tak wcześnie skończyć ?
jeszcze tego nie widziałem żeby jedna kolejka sie kończyła w niedziele , a nastepna zaczynala w poniedziałek
tabeli gotowej nie ma , statystyk nie ma , jeszcze jestem na wyjezdzie i mam utrudniony dostep do kompa
słabe to jest , pogoda jest taka ze spokojnie by mogli sobie cały maj pokopać...
no w każdym razie , Korona pokonana , pojutrze miło by było powtórzyć ten wynik w Gdyni
ojejku.W UK grają co 3 dni i żyją jakoś nie płaczą.Wygrać 1-2 i sayonara.Peszko nie zagra do końca sezonu złamany palec
Piggy oddaj hajs
brylant17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do brylant17
Znajdź inne posty napisane przez brylant17