Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 11.05.2019, 18:24
Gramy tak wcześnie bo ponoć Arka musi "zdać" stadion jakoś zaraz po meczu, nie wiem czy nie we wtorek, na zbliżające się mistrzostwa. Jak jestem w błędzie to mnie poprawcie. Ale mimo wszystko to trochę nie za mądre posunięcie
Odpowiedz cytując