Temat
:
[XXXVI kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków, Poniedziałek 13 V, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2010
Offline
#
3
11.05.2019, 18:24
Gramy tak wcześnie bo ponoć Arka musi "zdać" stadion jakoś zaraz po meczu, nie wiem czy nie we wtorek, na zbliżające się mistrzostwa. Jak jestem w błędzie to mnie poprawcie. Ale mimo wszystko to trochę nie za mądre posunięcie
Adrio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adrio
Znajdź inne posty napisane przez Adrio